Archív kategórie »Nezaradené «

PF 2014!

Všetko dobré do nového roku 2014!  :-)

     Nech sa Vám darí splniť predsavzatia, čo ste si nechtiac v podguráženom stave dali a potom na Nový rok poobede po vytriezvení trpko oľutovali.  Avšak ťažko brať slovo späť, že?   

     V každom prípade však veľa zdravia, šťastia, super kolegov, normálnych šéfov (oxymoron?), dobré rodinné vzťahy, veľa správnych rozhodnutí (nech už sú akékoľvek) a hlavne peňazí na financovanie tých správnych rozhodnutí. Lebo uznajme, v našom svete ide o peniaze až v prvom rade, hejže? :-P  

     A možno, ak sa nám bude chcieť, sem pridáme nejaké predpovede na rok 2014. Avšak toto nie je sľub(!!), ba ani novoročné predsavzatie, pretože už teraz sa nám nechce.  :D  

Digitálny kompas 20780/20783 – recenzia

    V istom nemenovanom hypermarkete, začínajúcom na písmeno "K" a končiacom na "aufland", som si všimol medzi zlacneným tovarom označeným transparentom   50% lacnejšie!   digitálny kompas. Model 20783, výrobca American Way, Made in China. To len pre info, že áno, aj tento výrobok bol vyrobený v Číne. :P  Napokon, v ostatnom čase je čoraz väčší problém zohnať tovar, ktorý nebol vyrobený, alebo aspoň skompletizovaný v Číne.

    Vyrába ho viacero výrobcov a tí mu potom dávajú vlastné označenie, poprípade iný dizajn, či podsvietenie inej farby (modrá, zelená, oranžová). Je známy napríklad ako: WS210, D36, SR206, ZD-2028. Často ho označujú aj ako výškomer ("altimeter").

 

Čítajte ďalej »

PF 2012!

     Prajeme Vám všetko len to naj, veľa peňazí, ženám veľa chlapov, chlapom veľa žien  :D  , tanečníkom v Chippendales v Novom roku veľa sily do rozkroku, stabilné zamestnanie, nech sa Vás kríza (či už stredného veku, alebo tá klasická) nedotkne, ale hlavne veľa zdravia, lebo bez neho si človek ani len tie peniaze či ženy/chlapov nemôže poriadne užiť!  :P  Ľudia občas vravia: "Aaaach, chrípka ma obchádza", my na to vravíme: "Budte radi, že obchádza. Predstavte si, že by si na vás zasadla. To by boli ešte len trable!"  :D  Teda, nech Vás všetky choroby obchádzajú!  :)
           A keby niečo, tak úctivo ďakujeme, že Ste na náš kváziblog zablúdili, aj kebyže úplne nechtiac, len vďaka zlomyseľnosti uja Google… :D   ;)  

Vitajte!

Vitajte na Ramen’s weblog.

Na ďalšom z mnoho miliónov blogov.

Ak hľadáte archív kníh, potom kliknite sem.