Archív kategórie »Záhady, mystériá, podivné udalosti «

Koniec sveta 21.12.2012 sa blíži…

     Pomaly, ale isto sa blíži dátum, ktorý skalní fanúšikovia "raz-už-by-to-konečne-mohlo-vyjsť"-typu konca sveta napäto očakávajú. Pre info koľko nám ešte ostáva, tu naše primitívne odpočítavadlo:

KONIEC SVETA!!!!!!*

*Upozornenie: Ak toto čítate, potom z nejakého nepochopiteľného dôvodu nenastal… :-S

     A čo vy? Pristihli ste sa, že v ostatnom čase sa vo vašom nákupnom košíku samovoľne zjavuje nadmerné množstvo fliaš minerálnej vody, či konzervy segedínskeho guláša, rýdzo len z dôvodu: "pre istotu, čo ak majú tí šialenci náhodou pravdu"? :D  

Čítajte ďalej »

Naše predpovede na rok 2012

     Ako tak sledujem dennú tlač, v súčasnosti je veľmi "trendy" zverejňovať predpovede na tento rok. Napríklad istý nemenovaný denník sa pokúsil zostaviť predpoveď Čo sa stane v tomto roku.

     Predpovede sú ale ošemetná záležitosť, pretože budúcnosť nie je pevne stanovená. Majú na ňu vplyv rôzne faktory a udalosti, ktoré málokto dokáže správne odhadnúť. Preto si myslím, že najlepšia predpoveď je žiadna predpoveď!  :D  

     Aaaaale Vy iste nechcete čítať o tom, že všetky predpovede sú nap*d, skôr Vás asi zaujíma (alebo aj nie :D ), čo taká Celeste so svojou kryštálovou guľou má odvahu tresnúť na tento virtuálny papier. A vraj "papier znesie všetko", tak poďme na to!  :)

Čítajte ďalej »

Predpovede, proroctvá, vízie

      Ako sa k nim staviate? Vzbudzujú vo vás úsmev, alebo s tajenou hrôzou súhlasne prikyvujete? Alebo sa nebodaj tešíte, že konečne nejaké to vzrúšo v tomto nudnom svete? :D
      Nech už je váš vzťah k proroctvám akýkoľvek, možno v našom článku nájdete aj také, ktoré ste doteraz nepoznali. :)

      Asi najznámejšie je mayské s tým vtipným dátumom 21.12.2012. Nie je to ale proroctvo o zániku sveta, ako mnohí tajne dúfajú, len ukončenie dlhého cyklu. Kalendár sa resetne a začne nový baktun.

Čítajte ďalej »

Predpoveď zemetrasenia v Kalifornii – 19.-25.3.2011

      Geológ Jim Berkland v roku 1989 predpovedal zemetrasenia v severnej Kalifornii a teraz opäť predpovedá zemetrasenie počas ďalšieho týždňa, od 19. do 25.3.2011. Jim tvrdí, že jeho predpovede sú s presnosťou na 75%, čo veru nie je malá presnosť. Tieto predpovede sú založené na slapových silách a nezvyčajnom správaní sa zvierat. Hovorí, že teraz sa dokonca prekrývajú až štyri významné faktory a vďaka týmto je zemetrasenie v Kalifornii veľmi pravdepodobné. 

Čítajte ďalej »

Benjamin Fulford – HAARP – slovenské titulky

Vyjadrenie Benjamina Fulforda k zemetraseniu v Číne, so slovenskými titulkami.

     Video je spred dvoch rokov, teda nie je tu priama súvislosť s momentálnymi udalosťami v Japonsku, avšak vo svetle Fulfordových vyjadrení je asi na mieste sa zamyslieť, či to psychopati hrajúci sa s gombíkmi HAARPu nemajú náhodou tiež na svedomí. Napokon, dolár bol na ceste ku dnu, QE2 (Quantitative Easing 2) pána Bena Bernankeho z FED sa nepreukázalo sťa dobrý spôsob využitia tlačiarní na peniaze a USA sa nie a nie vyhrabať z najhlbšej recesie od Veľkej Depresie v tridsiatych rokoch minulého storočia. 

Čítajte ďalej »

Masové úhyny zvierat, vtákov a rýb

     Raz za čas sa v zahraničných médiách objaví správa o masovom uhynutí zvierat, čoskoro však zanikne v informačnom šume a veľakrát sa ani neprepracuje do pozornosti našich (slovenských) médií. Veď napokon, pre nás je asi dôležitejšie kto, s kým, kedy čo robil (alebo práve, že nerobil :D ), alebo že fakt je na vysokých miestach i vysoká korupcia a nástenkové tendre sú od toho, aby boli spackané a udalosti na druhej strane zemegule sa nás zaiste vôbec netýkajú. Pokiaľ sú lokálneho charakteru, dá sa tento nezáujem i pochopiť, veď najprv si riešme naše problémy a až potom sa nechajme zaťažovať cudzími, hejže? 

Čítajte ďalej »